Snooker 147 Blog

Romanian Snooker Masters 2018 első versenynapi eredmények és meccs újranéző

Romanian Snooker Masters 2018. március 14-18.

2018. március 14. - snookerblogger147

A Romanian Snooker Masters első versenynapján kissé meglepő eredmények születtek.

Stephen Maguire kifehérítette Mark Kinget, úgy, hogy rögtön az első frame-ben százast lökött (113-0). A másodikban volt némi remény arra, hogy King egyenlít, de 71-26-nál elengedte a frame-t. A harmadikban Maguire ismét százast hozott (108-0), az utolsót 74-18-ra nyerte. 4-0

Teljes meccs itt:

Ali Carter és Mark Williams mérkőzése hasonlóan alakult, Carter 4-0-ra verte ellenfelét. A harmadik frame-ben láthattunk egy szép 133-0-át. A teljes meccset itt tudjátok újranézni:

Stuart Bingham és Neil Robertson hoztak izgalmat, döntő frame-es mérkőzésen Bingham győzött 4-3-ra.

A nap legjobban várt és talán legnagyobb meglepetését hozó mérkőzése a Liang Wenbo - Mark Selby összecsapás volt. Wenbo 4-2-re verte a világranglista elsőt. (Erről egyelőre nem találtunk szabadon elérhető videót.)